Menu

Gruntowy wymiennik ciepła GEO-HEAT

System GWC GEO-HEAT  polega na wykorzystaniu rur polietylenowych z powłoką  antygrzybiczną, w odróżnieniu od systemu firmy Rehau jest łączony kształtkami zgrzewanymi elektrooporowo lub doczołowo.

Takie połączenia od wielu lat stosowane są z powodzeniem w gazownictwie, gdzie szczelność rurociągu musi być 100%.

Ogromną zaletą polietylenu wykorzystaną w GWC jest to, że w stosunku do PVC i polipropylenu przy tych samych grubościach rur ma on wielokrotnie lepszą przewodność cieplną. Przewodność cieplna PVC wynosi 0,16W/mK, polipropylenu 022 W/mK, a polietylenu 0,50 W/mK.

Zalety systemu GEO-HEAT

.Najlepszy odzysk ciepła i chłodu w porównaniu do innych rurowych GWC.Wykorzystanie polietylenu o wysokim współczynniku przewodzenia do produkcji rur oraz wprowadzenie małych średnic, tj.DN 110 i 160 pozwoliło na uzyskanie lepszych parametrów pracy.

.Gwarantowana szczelność GWC wykonanego zgodnie z opracowaną " Technologią montażu i wykonania rurowego gruntowego wymiennika ciepła "

*Możliwość budowy GWC na bardzo małej przestrzeni zewnętrznej lub pod obiektem, z uwagi na zastosowanie rur DN 110 i 160.

deposit pulsa tanpa potongan, slot pulsa, slot pulsa, slot pulsa tanpa potongan, deposit pulsa tanpa potongan, Duniagacor77, slot deposit pulsa tanpa potongan